• objednávka i zboží - vše bylo naprosto v pořádku a včas dodáno. Byla jsem spokojena.

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste našla požadované zboží u nás a byla spokojena s rychlostí dodání. Děkujeme vám ještě jednou a přejeme krásný den. Váš tým WM.

• Rychlé doručení zboží
    • Velký výběr zboží

Vše proběhlo naprosto v pořádku! Obchod doporučuji!

Reakce obchodu WellMall.cz

velmi nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí dodání našeho zboží! Snažíme se vždy co nejrychleji a co nejlépe vyhovět potřebám našich zákazníků. Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doufáme, že se k nám brzy vrátíte.

S pozdravem, Váš tým WM.

sprchová vanička zatím neosazena (rekonstrukce)

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojen.
    Těšíme se na vaši další návštěvu. Tým WM

rychlé jednání

Reakce obchodu WellMall.cz

děkujeme mockrát za vaši recenzi, kterou jste nám věnoval.

Moc si toho vážíme a jsme s pozdravem Váš tým WM.

Objednávka je řešena okamžitě a doručena vždy do 24 hodin. Velmi ochotni řidiči.

Reakce obchodu WellMall.cz

velmi nás těší, že jste byla spokojena s rychlostí dodání našeho zboží! Snažíme se vždy co nejrychleji a co nejlépe vyhovět potřebám našich zákazníků. Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doufáme, že se k nám brzy vrátíte.

S pozdravem, Váš tým WM.

vstřicnost ochota rychle vyřízení

Reakce obchodu WellMall.cz

děkujeme za Vaše milá slova! Vážíme si Vašeho hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami.

Doufáme, že nás opět brzy navštívíte.

Váš tým WM

• bezchybné a rychlé vyřízení objednávky.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Velmi nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí a bezchybným vyřízením Vaší objednávky. Doufáme, že se k nám brzy opět vrátíte a že budete i nadále spokojen s našimi službami.

S pozdravem, tým WM.

Reakce obchodu WellMall.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Doufáme, že nás opět brzy navštívíte.

Váš tým WM.

• ochota a vstřícnost
    • nabídka kompletního řešení pro moje potřeby
    • příznivá cena (včetně dopravy)

Reakce obchodu WellMall.cz

děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste ocenili naši ochotu a vstřícnost, stejně jako nabídku kompletního řešení, které splnilo Vaše potřeby. Vaše spokojenost s příznivou cenou včetně dopravy nás těší a motivuje nás poskytovat i nadále kvalitní služby. Váš tým WM.

• Rychlé dodání,zboží bylo dobře zabaleno
    • Velice hezky to vyoadá,pohodlně se vstupuje
    • Dveře jdou lehce a pěkně doléhají

Montážní návod je pro laika takříkajíc pod psa. Jen rozluštit,která lišta kam patří nám trvalo hodinu. A to jsem už nějaký ten technický výkres viděl . To by dalo moc práce jednotlivé díly očíslovat? Upozornit v návodu na co si dát hlavně pozor? Posuvné dveře jsme proti návodu museli nasazovat samostatně na již naintalovanou konstrukci a to kvůli celkové váze celé stěny. Obrázky jsou v návodu vzhledem k jeho rozsahu dost malé,což se dá sice vzhledem k četnosti kroků pochopit,nicméně dplňující fotografie by pomohly k lepšímu porozumění montážnímu postupu.

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme za podnět ke zlepšení, na návodech zapracujeme. Věříme, že dveře Vám budou dlouho a dobře sloužit. WellMall koupelny

• Rychlé doručení, zboží skladem

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše spokojenost je naší největší prioritou a těšíme se na Vaši další návštěvu. Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme Vám hezký den! Váš tým WM.

vše o.k.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byla s naším obchodem spokojena. Přejeme Vám hezký den! Váš tým WM.

Reakce obchodu WellMall.cz

děkujeme za Vaši 100% recenzi.

Váš tým WM.

Reakce obchodu WellMall.cz

moc děkujeme za Vaši recenzi a za to, že jste si udělali čas podělit se o svou zkušenost! S přáním krásného dne, tým WM.

Velká spokojenost. Rychlé dodání.

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste spokojena s rychlostí dodání. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás! Tým WM.

• spolehlivá dodávka

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Těšíme se na vaši další návštěvu! Tým WM.

• dobrá komunikace
    • slušné ceny
    • operativní dodávka

Reakce obchodu WellMall.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vaší přízně a potěšilo nás, že jste ocenila naši efektivní komunikaci, přijatelné ceny a promptní dodávku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Váš tým WM.

Vše proběhlo v pořádku, zboží bylo rychle dodáno, obchod informoval o stavu zásilky. Doporučuji.

Reakce obchodu WellMall.cz

Přejeme hezký den a jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Tým WM

Dodání rychlé a v pořádku. Nemám zatím namontováno, ale doufám, že bude vše v pořádku. Potřebuji pevnou stěnu dát na opačnou stranu, než je na obrázcích v nabídkách. Tam je uváděno, že lze strany prohodit. Budu věřit, že vše půjde dle návodu vyřešit.
    Co se obchodu týká - na internetu jsem objednala ve středu večer a v pátek jsem dopoledne měla doma.

Reakce obchodu WellMall.cz

Děkujeme za podrobnou recenzi, věříme, že pro zákazníky bude velkým přínosem, moc děkujeme za pochvalu a jsme za doporučení rádi. Tým WM

Zatím není provedena montáž.

Reakce obchodu WellMall.cz

Zdravíme, kdyby cokoliv bylo ohleně montáže potřeba, můžete zavolat nešemu technikovi +420 533 534 687 - klapka číslo 3. Návod je součástí balení nebo ke stažení u produktu. Věříme, že vše proběhne na jedničku. Držíme pěsti, krásný den přejeme- tým WM